Polski psycholog w UK sposobem na bolączki imigrantów

Szukasz fachowej porady polskiego psychologa Birmingham? Zajrzyj tu.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy chętnie poczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj przez Brexit zjawisko emigracji właściwie zanikło, lecz ciągle nie brakuje chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może wywoływać ogrom problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu utrapieniami się upora?

Przebywanie na emigracji oraz wynikająca z tego rozłąka z rodziną, a także praca na terenie obcego państwa, mogą rodzić wiele komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Rozłąka z bliskimi często wywołuje ogromny stres. Do tego nieraz pojawiają się też trudności z integracją ze współpracownikami czy w ogóle ze znalezieniem pracy. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że bardzo szybko ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju naprawdę ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie wolno bać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie , które opowiedziano w czasie wizyty będą przekazane komuś innemu. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać swoich kłopotów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja odbywa się po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z problemem nie powinna się bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co mówi jej specjalista.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339