Urządzasz mieszkanie? Wybierz polskie meble designerskie

Dowiedz się, gdzie zamówić nowoczesne meble, wejdź na https://tinyurl.com/yee4vpy9.

Wnętrza i styl, w jakim je urządzamy, może sporo zakomunikować o naszej ulubionej estetyce, charakterze oraz o tym, jak definiujemy komfort. Wielu osób już nie zadowala propozycja znanych sieci sklepów meblarskich, gdzie można nabyć standaryzowane meble, produkowane w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, takie same dla polskich nabywców, jak i tych z innych stron Europy. Coraz częściej zatem poszukujemy mebli, które nie tylko okażą się funkcjonalne, ale też będą podkreślać nasz charakter. Taka jest właśnie oferta polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – minimalistyczne meble docenione w kraju i w Europie

Firma Swallow’s Tail Furniture działa od 2012 r. i jej trzonem duet projektantów z Wrocławia z ponad dwudziestoletnim praktyką. Jednak oryginalne meble produkowane przez studio STF to efekt drobiazgowej pracy większej ekipy, składającej się z technologów, konstruktorów oraz rzemieślników. Marka Swallow’s Tail z wyjątkową troską podejmuje się procedury kreowania nowych kolekcji produktów, przeznaczając poszczególnym etapom – od wstępnego szkicu, przez zarys konstrukcji, aż po wybór odpowiedniego gatunku drewna – maksimum zaangażowania. To unikalne dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych nowych produktów powoduje, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture wyróżniają się w zasadzie perfekcyjnym wykończeniem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że produkty z tego studia uzyskały sporo wyróżnień z dziedziny designu i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w kraju i w Europie (między innymi w Łodzi, w Paryżu lub w Kolonii).

Gdzie znaleźć minimalistyczne meble studia Swallow’s Tail Furniture?

Wszystkie produkty Swallow’s Tail Furniture, w tym również designerskie meble dla dzieci, można nabyć bezpośrednio na stronie internetowej studia. Oprócz funkcjonalnych biurek, stołów do kuchni i stolików kawowych, ten producent mebli rzemieślniczych ma w swojej ofercie też krzesła, komody oraz ławy, a także drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi tealighty oraz ramy luster). Warto wiedzieć, że płatność za meble Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na raty. Minimalistyczne meble studia STF można kupić też w salonach meblowych w Europie (m.in. w Niemczech bądź we Francji) oraz na terenie całej Polski (przykładowo w w Szczecinie, w Lublinie czy w Warszawie).

Lokalizacja firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]