Wylatujesz na długo? Zostaw samochód na parkingu długoterminowym

Na tej stronie dowiecie się wszystkiego o parkingu długoterminowym Balice.

Jedziesz na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych samochodów pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie miejskim czy pociągu.

Parking długoterminowy – czemu warto korzystać takiej usług?

Znaczącym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również darmowy transfer pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet bądź telefonicznie – ekspresowo i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem. Kolejnym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]