WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie aktualizację WordPressa. Kliknij tutaj.

WordPress, który został stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się nadzwyczaj popularnym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, że łatwo można opanować zasady jego obsługi, a zarazem jest bardzo szybki, wykorzystuje się go dzisiaj do tworzenia złożonych stron firmowych i sklepów e-commerce. Aczkolwiek ten CMS bywa powodem niemiłych niespodzianek, dlatego istotną i przydatną usługą jest opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj regularnego wdrażania nowych wersji CMS

Utrzymanie strony na najnowszej edycji CMS-a jest bezsprzecznie podstawą jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednak podmioty po postawieniu strony zapominają o cyklicznej instalacji nowych wersji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na ataki cyberprzestępców bądź zawirusowanie. Poza tym, pomimo iż WordPress jest niezwykle nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować incydentalnymi problemami z należytym działaniem sklepu czy strony. W związku z tym konieczne jest, żeby czynność tę wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału informatycznego, zaleca się powierzyć aktualizację WordPressa rzeczoznawcy.

Opieka techniczna nad stroną – oferta dla przedsiębiorstw oraz freelancerów

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa kierowana zwłaszcza do użytkowników biznesowych, tak małych jak i dużych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o sprawne oraz trwałe działanie ich strony firmowej oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Usługa ta przydatna jest też freelancerom i blogerom mającym własne strony. W elementarnym pakiecie usługi zawarta pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, likwidowanie następstw działania wirusów i przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są także rozmaitego rodzaju monitoringi (przykładowo logowań użytkowników, zmian treści i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]