Wirtualny spacer z modelem 3D – pokaż się potencjalnym klientom

Skieruj się w to miejsce aby zobaczyć, kto wykonuje wnętrza 3D.

Wnętrza 3D to świetny sposób na przedstawienie potencjalnym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, z których planują korzystać. Dla większości klientów okazja do obejrzenia takiego pomieszczenia przed podpisaniem umowy jest niezwykle ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i dlaczego powinno się to robić? Więcej informacji na ten temat znajdziesz poniżej.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany na podstawie wielu fotografii model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy plan wszystkich wnętrz, a my mamy możliwość go zbliżać, przesuwać oraz zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany odbiorcom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do całej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy także zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To opcja ciesząca się sporą popularnością. Polega ona na tym, że oprócz przeglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa czy hostelu, możemy przejść za jednym kliknięciem myszki do takiego lokalu, a potem rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala również przemieszczać się do kolejnych wnętrz podobnie w rzeczywistości.

Jak mogę zastosować model 3D?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie dokładnie pokazać klientom dany budynek i jego pomieszczenia. Tę metodę reklamy można użyć do prezentacji hostelu, warsztatu czy baru, jak również po prostu pokazać szerokiemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasza firma. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, w trakcie sprzedaży posiadłości, by ewentualni klienci mieli możliwość gruntownie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto przygotować z kilku przyczyna. Pierwszy z nich to opcja opublikowania ich w wizytówce Google Moja Firma, na naszej stronie www lub udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej nakłonić klienta, aby skorzystał z naszych usług . Klienci, którzy poznają dokładnie naszą firmę zaczną mieć do niej dużo większym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to też bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurujących z nami podmiotów, bowiem obecnie – mimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można zdobyć w łatwy sposób — wystarczy zamówić jego opracowanie u profesjonalnego fotografa.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]