Usługa cateringowa – postaw na wykwalifikowany zespół

Zajrzyj tutaj, żeby zamówić catering Kraków.

Gdy organizujesz wystawne wydarzenie biznesowe bądź rodzinne, na które spraszasz sporą ilość uczestników, na ogół nie będziesz mógł samodzielnie zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując soki i popularne przekąski w supermarkecie – prestiżowe eventy zazwyczaj potrzebują odpowiedniej oprawy również w obszarze poczęstunku. Wtedy nie powinno się stawiać na stołach gości zwykłych ciasta i oranżady. W takich przypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Warianty usług cateringowych

Profesjonalne firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringu na ogół oferują parę jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji wesel, komunii czy chrzcin. Oferty te są dobrze dostosowane do potrzeb poszczególnych eventów, przez co często różnią się np. kosztem oraz spektrum dań oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej powinno się pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą jasno zaprezentować własne oczekiwania, a jednocześnie być też otwartym na jego pomysły. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze imprez różnego typu to jego praca, a wieloletnie doświadczenie w tym obszarze powoduje, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które przypadną do gustu większości zaproszonych gości.

Usługa cateringowa – fenomenalne dania i wykwalifikowana kadra kelnerska

Przygotowanie potraw już dla małej ilości gości jest ciężkim zadaniem, głównie wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni wykonać to w pojedynkę. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na uzgodnienie pozostałych kluczowych elementów eventu. Jest to także sposobność zaserwowania zaproszonym wyjątkowych potraw przyrządzanych przez profesjonalnych kucharzy. Trzeba jednocześnie zaakcentować, że istotnym przymiotem dań dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich wygląd na talerzu. Prócz tego firmy, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają też swój zespół zawodowych kelnerów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]