Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Skieruj się tu i dowiedz się, komu zlecić wdrożenia WooCommerce.

Prowadzisz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeśli nie posiadasz w ogóle strony www i startujesz od zera, sklep WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Dlaczego warto utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromnym powodzeniem cieszą się strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, że w konsekwencji opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę dano tej wtyczce, ma dużo zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się ekspresowo spersonalizować z wykorzystując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod popularne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top3 w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dać się znaleźć większemu kręgowi odbiorców. Na skutek użycia dedykowanych wtyczek poszerza się też ergonomia sklepu. Bez trudności można w nim założyć płatności on-line i zaoferować klientom zlecenie przelewów za towary np. przez Transferuj.pl czy PayU.pl. WooCommerce umożliwia także ewaluację sprzedaży (opracowanie rozmaitego typu statystyk) i podpięcie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – specjalista zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zadbają o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, poprawną semantykę kodu sklepu i instalację wyłącznie wypróbowanych, potrzebnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece utworzą również blog, na którym w prosty sposób można przekazywać użytkownikom informacje o nowościach oraz promocjach lub zamieszczać recenzje i poradniki odnośnie oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]