Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Catering na wesela - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Przyjęcia okolicznościowe, będące na ogół istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, komunie lub śluby, od wielu już lat przestały być organizowane w mieszkaniach zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to przyjęcia, na których bawi się często ponad stu gości. Jasne jest więc to, że jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę zaplanować jadłospisu, a później przyrządzać i podać posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie ma trwać wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się spore zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – postaw na catering weselny

Organizowanie zabawy weselnej to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na wybór wystroju sali, ustalanie listy gości, wysyłanie zaproszeń i szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba zamówienia wystarczającej ilości trunków i przekąsek podawanych w trakcie imprezy, a co istotne – przygotowanie ciepłego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zbierze ich przy wspólnym stole. Główny posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni wszak liczą na to, że stoliki będą prawidłowo nakryte i pięknie udekorowane, dania będą wyśmienite i ładnie skomponowane na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie serwować gościom następne posiłki. Taki poziom organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych kucharzy, managerów oraz kelnerów, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych w plenerze.

Menu wesela skomponujesz z katalogu firmy cateringowej

Wesela kierują się swoimi regułami, tak w kwestii atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe zwykle posiadają przygotowaną uprzednio listę oferowanych dań głównych, zakąsek oraz trunków dopasowanych do konwencji wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający może więc osobiście przygotować jadłospis z sugerowanych dań. Powinno się jednak zaakcentować, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe pomysły i nierzadko na życzenie zamawiającego podejmują się przygotowania indywidualnych zestawów potraw.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]