Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Zamów serwis okien PCV Warszawa.

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Dlaczego warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie działają także czynniki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może też zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]