Przygotowujesz imprezę na 18 urodziny? Zdecyduj się na wynajęcie sali

Szukasz pełnej oferty lokalu na 18? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Przeważnie w przypadku imienin, różnych rocznic czy urodzin nie urządzamy przyjęć z przyjaciółmi i krewnymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Jednak zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których należyte obchodzenie jest praktycznie obowiązkowe, a jednym z nich jest bezapelacyjnie pełnoletność, czyli “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – urządź ogromną imprezę

Wraz z nadejściem pełnoletności wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa brać udział w wyborach powszechnych, nabywać i pić napoje alkoholowe, może ubiegać się o stanowiska urzędnicze oraz zaczyna płacić podatki. Lecz zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak odpowiedzialnych zagadnieniach – dla młodzieży najważniejsza jest sposobność urządzenia jedynej w swoim rodzaju imprezy ze znajomymi. Można znów zrobić “domówkę”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się bardzo wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego lepszą drogą jest zarezerwowanie lokalu na osiemnastkę. Na ogół paru znajomych postanawia wyprawić razem przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, ale przy tym pozwala na zredukowanie jednostkowych wydatków. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (trudno bowiem jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na salach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni pyszne menu imprezowe. Pragniesz się bawić w plenerze? Znajdź lokal na urodziny z opcją wyjścia do ogrodu – latem można rozstawić w nim przestronny namiot i urządzić grill.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Każdy ma świadomość, że zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie nie stronią od alkoholu. Trzeba w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, aby osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich nie brakować wśród zaproszonych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Szałowa dekoracja sali także jest bardzo ważna, aby uczestnicy do głębi wczuli się w klimat zabawy. Polecamy zatem zdecydować się na lokal na urodziny, który zadba o ozdobienie ścian według podanych wskazówek oraz optymalnie rozstawi stoły z napojami i przekąskami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na zabawie urodzinowej świetnie sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na małych przekąskach “na raz”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dobierze menu nie tylko do charakteru przyjęcia, ale też do budżetu i finansów klienta.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]