Powody dla których warto wykorzystać zdjęcia sferyczne na Facebooku

Zdjęcia 360 stopni. Sprawdź, kto je dla Ciebie przygotuje.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to bardzo atrakcyjna i nowoczesna forma prezentowania wnętrz firm i lokali usługowych. Głównie widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale też napotykamy je na najczęściej używanym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na opublikowanie na profilu firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak więc możesz zastosować panoramy sferyczne do wyróżniania Twojej firmy? Zalecenia przedstawiamy poniżej.

Czym są panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które możemy oglądać pod każdym kątem. Swobodne przesuwanie zdjęcia sprawia wrażenie realnego przebywania w oglądanym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają oglądanie lokalu, budynku czy nieruchomości poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju tworzy się z pomocą dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla użytkowników jedyne co odróżnia je od zwykłych fotografii cyfrowych jest możliwość wybrania kursorem takiego zdjęcia, a w następnej kolejności obrócenia go w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – reklamuj swoją firmę na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealny sposób na wyróżnianie własnego biznesu lub firmy. Zdjęcia 360 stopni dają ogromne możliwości przedstawienia pomieszczeń biura, hotelu czy lokalu gastronomicznego. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej atrakcyjna oraz pomaga gruntownie poznać oglądane miejscem. Umieszczenie Panoram sferycznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na postrzeganie naszej firmy przez klienta i podniesie jego zaufanie w stosunku do oferowanych przez nas usług, co zaprocentuje znacznie wyższym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Panoramy sferyczne warto opublikować na Facebooku przede wszystkim kiedy prowadzimy biznes, który opiera się na najwyższej jakości pomieszczeniach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale też jeśli pragniemy pokazać naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy czy też nakłonić potencjalnych pracowników, by odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Do opracowania panoram 360 stopni zatrudnij specjalistę!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, aczkolwiek teoretycznie można opracować na własną rękę, jednakże do celów biznesowych powinno się zatrudnić profesjonalnego fotografa zajmującego się zawodowo interaktywnymi fotografiami. Czemu to najlepsza opcja? Polecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję wykonania wysokiej jakości fotografii, które ponadto będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest też droga czy trudno dostępna. Fotografów polecanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się wyłącznie Ci specjaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google i zamieścili wyznaczoną ilość poprawnych panoram 360 stopni.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]