Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Przyjęcia Kraków - sprawdź informacje o ofercie na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś myśli o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zapewne naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Ale popularne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przyjeżdża dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to również „osiemnastki”, komunie czy chrzty. Gdy lista gości jest bardzo długa, na ogół nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas najlepszym wyjściem jest zabukowanie stosownej do okazji sali.

Jak dobrać salę na organizację przyjęcia okolicznościowego?

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka czy urodziny, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym powinno się przygotować nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast imprezy, w których dużą grupę uczestników mogą stanowić najmłodsi, a więc chrzciny bądź komunie, poleca się urządzić w lokalu, który prócz wynajęcia sali wewnątrz obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znudzą się za szybko zabawą i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Przekąski oferowane zaproszonym także trzeba dobrać do rodzaju imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie najlepiej więc skorzystać z pomocy firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o apetyczne dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Sala na przyjęcie – zamów salę w Pałacu Radziwiłłów

Wynajęcie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, lecz niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w iście dworskim stylu urządzane są tu przyjęcia komunijne, chrzty i – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu można zająć jedną albo kilka sal, w których komfortowo można pomieścić łącznie do 130 osób. A gdy przyjęcie zostanie zaplanowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się mniej więcej 300 gości. Co najistotniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa świadczy wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia posiłków, poprzez rozłożenie oraz ozdobienie stołów, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]