lokal na imprezę kraków

Organizacja imprez firmowych – postaw na klimatyczne sale do wynajęcia

Imprezy firmowe to nie tylko zloty integracyjne lub plenerowe pikniki dla pracowników i ich bliskich, mające na celu ukształtowanie głębokich więzi pomiędzy zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, by świętować osiągnięte sukcesy, jak również rozmaite bankiety dla partnerów biznesowych, konferencje i kursy. Takie imprezy wymagają stosownego przygotowania, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później do marketingowych.

O czym pamiętać szukając miejsca na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie mamy w budynku firmowym dużych wnętrz, w których można zorganizować galę, należy szukać ofert wynajmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych uczestników eventu. Istotne jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją estetyką do rangi planowanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla kontrahentów firmy, w czasie których celebrowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w zwykłej sali. Należy w takich sytuacjach wyprawić imprezę w wyjątkowym miejscu, które ostatecznie uwydatni rangę uroczystości. A jeżeli na event sproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie sali należy postawić na lokal, znajdujący się nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dojechać w kilkanaście minut.

Wynająłeś już lokal na imprezę? – pamiętaj o cateringu

Planując imprezę firmową nie można pominąć tak istotnej kwestii, jak zapewnienie uczestnikom gorących oraz zimnych napojów i przekąsek. Preferowanym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania kompetentnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz w wyznaczony punkt wybornych potraw dla uczestników, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. W trakcie prestiżowych imprez wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali najlepszej obsługi. Warto zatem szukać usług firm cateringowych mających w swoim składzie doświadczonych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko smakowite, ale i świetnie prezentujące się na talerzu dania oraz kelnerów, którzy podadzą posiłki do stołu w zgrabny sposób.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]