Opieka nad grobem

Sprzątanie grobów Kraków - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Wygląd nagrobków naszych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zająć – także, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Największe problemy stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że groby muszą zostać brudne – doskonałym wyjściem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na taką pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć również osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także pochodne usługi, takie jak montaż siedzeń albo pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Stawki, które będziemy musieli zapłacić pracownikom opiekującym się miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo różne. Zależą przede wszystkim od zakresu pomocy – gdy zlecamy jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma czyściła grób regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem około 400 PLN rocznie. Nie zapominajmy, że koszty zależne są również od gabarytów grobów, a najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]