Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Parking przy lotnisku w Krakowie - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się tu.

Nadrzędne atuty lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zyskały olbrzymią popularność, to wygoda, możliwość trafienia także w najbardziej oddalone zakątki naszego globu oraz szybkość. Wyjazd, którego częścią jest przelot samolotem, wiąże się jednakże z pewnymi niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością konieczność dostania się do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak długą drogę najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne komplikacje związane z przyjazdem do portu lotniczego własnym autem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą oczywiście zamartwiać się o swój samochód, gdyż parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca odstawić auta. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest szczególnie ważne podczas silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego załogi

Jeśli wybierzemy skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany przy lotnisku możemy liczyć też na spore udogodnienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Poza tym kierowcy mogą uzyskać wsparcie pracowników parkingu w wielu przypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora lub ujście powietrza w oponach.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]