Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Więcej informacji o pozycjonowaniu Krakow.

Wszechobecność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszukania potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, że każda firma chce aktualnie być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, iż klienci do nas trafią – kluczowa jest wszak widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Sporo niedużych firm, funkcjonujących wyłącznie w określonym województwie lub nawet w jednym mieście, przykładowo w Wrocławiu bądź w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla drobnych firm

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów stacjonarnych używają zazwyczaj fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę danego miasta, np. “sklep z odzieżą XXL kraków”, “masażysta kraków” albo “cukiernia kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych firm na zademonstrowanie swoich usług potencjalnym klientom, przebywającym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo poprzez założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się tworzeniem stron www i optymalizacja, pozycjonowaniem od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu na wskroś poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i tym samym trafić do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, jak również poprawę contentu. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może sprawdzać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]