Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Więcej o Kraków Balice parking.

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod dobrą opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić auto na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]