Domy weselne – jak znaleźć najlepsze miejsce na przyjęcie ślubne?

Szukasz aktualnej oferty sali weselnej w Małopolsce? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym krewni nowożeńców oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nią się pojawi, jest wybranie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten specjalny wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – sprawdź jego pojemność i dystans od kościoła

Wybierając salę na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę kilka znaczących okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, by być pewnym, że w zarezerwowanym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, aby mieli gdzie tańczyć. Prócz tego para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od kościoła położona jest sala weselna oraz czy droga do niej będzie bezproblemowa. Jeżeli na ślub zaproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, wypada poszukiwać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się bogata baza noclegowa. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc wybranie menu, znalezienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i dekoracja stołów . Takie czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Lokal na wesele dla młodych par z małopolski

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawia się od setek lat, a każde z nich ma niesamowitą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe podjąć ponad setkę gości. Imprezę można urządzić także w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Przejazd gości po ceremonii do Pałacu nie powinien więc trwać dłużej aniżeli w przybliżeniu pół godziny.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]