Co powinieneś wiedzieć o projektowaniu stron internetowych?

Tworzenie i pozycjonowanie stron www - ta niebywała oferta Cię zadziwi.

Funkcjonalność witryn internetowych bierze się przede wszystkim z ich wzornictwa. Tworząc strony www musimy nie tylko opierać się na względach wizualnych, ale również doświadczeniu klientów – gdy nawigacja po stronie będzie dla nich przyczyną problemów, od razu przeniosą się na drugą stronę i zdecydują się na usługi konkurencji. Żeby zatem witryna dała nam spodziewane zyski, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaprojektowana. Jak jednak wygląda właściwie wykonana witryna? Co zrobić, by użytkownicy nie wyłączyli jej za szybko?

Jak projektować strony internetowe?

Centralną regułą, jaką należy sugerować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części serwisu – ściągną wówczas uwagę użytkownika i skłonią go do akcji. Najłatwiej osiągnąć to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, nie zapominając jednak o tym, by kolory równoważyły się na ekranie. Istotna będzie również to, by główne elementy strony umieścić na osi, po której wędruje uwaga internauty – to kwestia standardów od lat stosowanych w sieci.

Powierz projektowanie stron internetowych fachowcom

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie nowoczesnej strony internetowej nie jest łatwe. W przypadku strony komercyjnej nietrafionym rozwiązaniem okaże się więc amatorskie jej przygotowanie. Chcąc mieć pewność, iż strona będzie przynosić zyski, należy powierzyć to fachowcom – najlepiej agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]