Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Uzyskaj więcej informacji o Kraków architekt.

Biuro projektowe oferuje rozległe spektrum usług – pomaga spełniać fantazje osób, które chcą zamieszkać w wygodnym i praktycznym domu, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji czy firm. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a następnie aktywnie doglądać postęp prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odbudowę domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji.

Jak pomoże Ci rzetelne biuro projektów?

Interesują Cię nieszablonowe, ciekawe projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród wielu budynków w mieście? Potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie przytulny, a w tym samym czasie praktyczny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z najnowszymi trendami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków publicznych. Wykonane realizacje to między innymi biura, obiekty rekreacyjne, zakłady opiekuńczo-lecznicze czy mieszkania pod wynajem. Układ przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta oraz specyfiki danego obiektu. Nasze biuro projektów może także zaplanować obszerne i praktyczne garderoby, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]