Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Dowiedz się więcej o cateringu okolicznościowym.

Zbliża się ważna dla ciebie data i pragniesz świętować ją wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to spora grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale i poczęstować je dobrymi napojami i posiłkami. Możesz próbować przygotować je na własną rękę, lecz przy większej liczbie biesiadników ciężko jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Dodatkowo to twoja impreza i chcesz się na niej bardzo dobrze bawić, a nie zamknąć się w kuchni albo udawać kelnera. Dlatego organizację posiłków na rodzinne wydarzenia zalecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – wynajem sali nie jest teraz niezbędne

Gdy wymienia się usługę cateringu gros osób myśli najpierw o eventach biznesowych czy cateringu weselnym. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdej pani domu było osobiste zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i tylko przy naprawdę dużej liczbie biesiadników rozważała ona możliwość skorzystania z fachowego wsparcia w tym zakresie. Działo się też tak dlatego, że przez wiele lat firmy cateringowe nie proponowały obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a często także tych dużych, o ile nie było to związane z rezerwacją sali. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy skorzystamy z możliwości wynajęcia lokalu czy zechcemy zorganizować zabawę we własnym mieszkaniu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w wybrane miejsce profesjonalnie przyrządzane posiłki.

Menu dopasowane do życzeń klienta – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest literalnie usługą na każde rodzinne wydarzenie. Wprawni szefowie kuchni bez problemu opracują jadłospis pasujące do stylu wydarzenia, nieważne czy potrzebujesz catering urodzinowy, na chrzciny bądź na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje także obsługę komersów, studniówek oraz półmetków. Wypatrując firmy świadczącej taką usługę radzimy wybrać taką, która jest w stanie dostosować menu do potrzeb i budżetu zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć imprezę, m.in. udostępniając zawodowych kelnerów czy oferując pomoc w ustawieniu i udekorowaniu stolików.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]