Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Dowiedz się, jak zamówić catering firmowy.

Warsztaty, ważne rozmowy biznesowe albo konferencja – każda pokaźniejsza firma prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed potrzebą organizacji takiego eventu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które przeważnie nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. zapewnienie napojów oraz przekąsek dla jego uczestników. Jeśli urządzane wydarzenie przyciągnie ogromne tłumy, opłaca się skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Catering firmowy – zagwarantuj uczestnikom konferencji napoje i przekąski

Sympozja i kursy biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 6-8 godzin, w wielu przypadkach także przez parę następujących po sobie dni. Ich partycypanci odbierają dokładny grafik wykładów, pomiędzy którymi wskazane są maksymalnie dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie większego posiłku w okolicznej jadłodajni. Dlatego tak ważne jest zapewnienie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie zjeść w czasie przerwy, a jeśli organizator pozwoli, także wziąć ze sobą na salę, w której trwa szkolenie. Firmy oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z małym poczęstunkiem, które można spożyć nie bojąc się o zabrudzenie rąk czy ubrania. Usługa cateringu dla firm obejmuje też dostarczenie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Przerwa kawowa – powierz to firmie świadczącej usługę cateringu firmowego

Bufet kawowy jest bardzo istotna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach intensywnego skupienia. Ponadto jest to też sposobność kontaktu z innymi gośćmi i obgadania w swobodnej atmosferze kwestii poruszanych na kursie. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który widuje się na stołówkach firm, nie ma szans dorównać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych sympozjów czy płatnych kursów nie mogą przecież pić z papierowych kubków, spożywając kupione po drodze w spożywczaku czy też przyniesione z domu sandwicze. Wynajęcie usługi cateringu dla firm podkreśli więc prestiż szkolenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator pomyślał też o wygodzie gości.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]