Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Więcej na temat Flobo na flobo.io.

Właściciele przedsiębiorstw stale poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas przeznaczany na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla ogromnych przedsiębiorstw

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym firmy. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a następnie monitoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko dużych podmiotów, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, niezmiernie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie mają problemy z opieszałymi klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to praktyczna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, wobec tego bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach niepublicznych bądź językowych, a więc tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, hostele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi wymaga wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]