Nypel nierdzewny w instalacjach hydraulicznych

Zobacz, gdzie zamówić nypel nierdzewny.

Nypel nierdzewny wykorzystuje się w różnego rodzaju instalacjach wodnych. Sprawdźmy zatem jak wielka jest jego rola i gdzie można go nabyć.

Nypel nierdzewny – części kwasoodporne

W sklepach znajdziemy wiele elementów używanych w różnego rodzaju instalacjach wodnych. Muszą one charakteryzować się przede wszystkim dużą wytrzymałością na działanie wilgoci. Taki jest właśnie nypel nierdzewny, czyli specjalny rodzaj złączki hydraulicznej. Jego specyficzna budowa pozwala szybko odróżnić go od innych komponentów stosowanych w różnego rodzaju instalacjach wodnych wymiany instalacji wodnej. Przypomina niewielką rurę z nacięciem na końcach. W środkowej części ma sześciokątny element, co upraszcza jego montaż. Najbardziej rozpowszechnione są części o powierzchni matowej. Na rynku znajdziemy także inny typ – nyple jednostronne, np. o złączach rodzaju 1 1/4, 1/4 lub 2 CAL.

Nypel nierdzewny – elementy kwasoodporne

Nyple muszą wyróżniać się nie tylko wytrzymałością na negatywne oddziaływanie wilgoci, ale także środowisko kwasowe. Te założenia znakomicie wypełnia stal kwasoodporna 316L, która jest masowo stosowana do produkcji części używanych w czasie wymiany instalacji wodociągowej. Tylko wtedy możemy być pewni, że konstrukcja będzie niesamowicie solidna i sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Trwałość instalacji wodnej to najważniejsze kryterium, które musimy brać pod uwagę. Moduły tego typu można kupić w hurtowniach, ale to sklepy online zapewniają większy asortyment. Można tam dostać różne rodzaje i rozmiary części hydraulicznych, a przede wszystkim szybko sprawdzić czy są dostępne. Zamówione części przywozi doręczyciel, co jest niesamowicie wygodne. Nie dziwi więc, że coraz więcej osób jest zainteresowanych ofertą hurtowni online.

Lokalizacja firmy:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]