Baseny kąpielowe do użytku domowego

Zobacz, gdzie zamówić baseny kąpielowe, wejdź na http://www.baseny.kapielowe.pl.

Basen kąpielowy niemal zawsze kojarzy się z prestiżem, lecz jest to też wielka wygoda, sposób na uprawianie sportu czy relaks. Na basen więc niewątpliwie warto się zdecydować, pamiętając jednak, aby stawiać wyłącznie na profesjonalne rozwiązania. Baseny kąpielowe zaprojektowane, zbudowane i konserwowane przez profesjonalną firmę to gwarancja ich funkcjonalności oraz trwałości.

Jakie baseny kąpielowe można spotkać?

Baseny dzielą się na baseny profesjonalne, na przykład dla salonów spa albo pływalni, a także baseny do użytku prywatnego – wewnętrzne, przydomowe czy ogrodowe. Rozróżnienie na baseny wewnętrzne i zewnętrzne to drugie kryterium. W przypadku basenów wewnętrznych potrzebne jest zbudowanie hali basenowej, która powinna spełniać określone warunki, na przykład tyczące się wytrzymałość materiałów budowlanych na chemię basenową bądź wilgotności powietrza. Wybranie profesjonalnej firmy jest więc niezbędne do jego budowy.
Poza tym do wyboru jest wielka ilość rodzajów basenów. Dostępne są przeróżne kształty: płytkie brodziki, okrągłe czy ósemkowe, baseny prostokątne czy podłużne baseny typu fast lane, świetne dla fanów pływania i zwolenników dbania o kondycję. Dostępne są też baseny o rozmaitych konstrukcjach, na przykład takie, które mają całe niecki wpuszczane w ziemię czy też obniżony poziom wody, co prezentuje się niezwykle atrakcyjnie.

Dodatki do basenów kąpielowych

Chcąc zminimalizować koszty, przy projektowaniu i budowie basenu można wybrać podstawowe rozwiązania, jednak nie w każdym przypadku dodatkowe akcesoria są bardzo drogie. Fantastycznie wygląda na przykład oświetlenie basenowe, które podświetla wodę, przez co uatrakcyjnia również ogród lub halę basenową. Znakomitym wyborem w przypadku basenów zewnętrznych jest dach, który wydłuża sezon kąpieli z 3 do aż 6 miesięcy, a ponadto chroni prywatność oraz gwarantuje bezpieczeństwo dzieci oraz zwierząt domowych. Jeżeli basen ma być wykorzystywany przede wszystkim do relaksu, warto zdecydować się na specjalne schody. Tego typu elementów jest jednak znacznie więcej – jedne zwiększają walory funkcjonalne basenu, inne zaś dodają mu ekskluzywnego charakteru.

Lokalizacja firmy:
Baseny Kąpielowe Biuro Budowy, Projektów i Doradztwa Sp. z o.o.
ul. Rubinowa 2A
44-121 Gliwice

Tel.: +48 (32) 332-69-11
E-mail: [email protected]