Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Sprawdź, gdzie zamówić etykiety na wódkę.

Zwyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje znany jest od wieków i od samego jego źródła jednym z najchętniej przekazywanych i, oczywiście, równie ochoczo przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na wesele, urodziny czy Sylwestra. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali goście przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety butelki – podziękuj przybyłym gościom

Na przyjęciach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stolikach, ale również coraz częściej młoda para obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem po zakończeniu zabawy. Taki upominek jest uważany za rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ceremonię. Ale takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą też przerodzić się w interesującą pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Należy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o imionach Pana i Pani Młodej, dniu i miejscu ślubu czy podziękowanie za obecność. Etykiety weselne można zamówić w przeróżnych wzorach i kolorystyce, wobec tego bez problemu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber czy inne napitki wyskokowe można użyć nie tylko z okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej bądź wieczorze kawalerskim.

Ozdób własne przetwory ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli samodzielnie robisz wina, nalewki czy soki i wręczasz je rodzinie lub znajomym przy różnych okazjach, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne prostej flaszki. Dodatkowo butelki można również oznaczać używając kolorowych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]