Tania drukarka 3D dla małych i średnich firm? To możliwe

Pod tym adresem znajdziesz szeroką ofertę sklepu z drukarkami 3D.

Jednym z wiodących na rodzimym rynku podmiotów, który rozpowszechnia technologię druku 3D jest CadXpert. Ważną sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie ma aparaturę do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Następnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D oraz projektowanie 3D. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: FDM, PolyJet oraz SLA, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, SLA, SLS, FDM oraz DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, a także wyłączny dystrybutor drukarek 3D MakerBots oraz sprzętu firmy Formlabs. Posiada największą w Polsce ofertę instrumentów do druku 3D – kilkanaście różnych skanerów 3D i ponad 20 modeli drukarek 3D. Oprócz tego CadXpert maobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 propozycji, w tym również tworzywa wysoko specjalistyczne, m.in.: Nylon 12 CF, Antero 800 NA i inne (inżynieryjne, biokompatybilne, elastyczne, dentystyczne itd.). Poza akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i inne tworzywa wykorzystywane do druku 3D.

Drukarki 3D dla specjalistów, biznesmenów i amatorów

Oferta firmy CadXpert jest skierowana zarówno do nabywców prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D firmy MakerBot), jak i profesjonalistów, przedsiębiorców oraz przedstawicieli rozmaitych branż (sprzęt marki Stratasys). CadXpert działa jako sklep online, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto jest zainteresowany procedurą wydruku 3D, potrzebuje omówić ze specjalistami projekt lub możliwości techniczne konkretnego sprzętu z asortymentu CadXpert, może zajrzeć do krakowskiego showroomu. CadXpert zapewnia także kompleksową obsługę posprzedażową: serwis (w tym także pogwarancyjny), szkolenie w obsłudze kupionych drukarek 3D czy pomoc merytoryczną i techniczną.

Drukarki 3D – na kieszeń średnich oraz małych firm

Jakie są ceny narzędzi do druku 3D – drukarek i skanerów 3D? Nawet niewielkie albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na profesjonalną drukarkę lub skaner 3D. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do druku 3D w mgnieniu oka się zwróci – w ramach sektorów, takich jak motoryzacja, odlewnictwo, stomatologia czy medycyna, samodzielne drukowanie i prototypowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie namacalną oszczędnością dla firmowych finansów.
Rynek sprzętu do drukowania przestrzennego wciąż ewoluuje – wraz z postępem idą prekursorskie technologie i rozwiązania, na które kiedyś mogły sobie pozwolić wyłącznie gigantyczne koncerny. Dziś – za sprawą obniżenia cen materiałów do druku 3D i samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają też niewielkie firmy, te z daleko skromniejszym budżetem. Z każdym rokiem obniża się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do druku 3D są bezustannie ulepszane i modyfikowane. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do drukowania przestrzennego ma szereg zalet, do głównych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz redukcję kosztów.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]