Produkujesz żywność? Sprawdź ofertę hurtowni słoików i butelek szklanych

Zamów butelki 0,5l w hurcie.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która póki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Mimo tego, że większością rynku wyrobów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to też branża, w której świetnie radzą sobie małe podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim niszowym, smacznym czy też zdrowym wyrobem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać opakowane tak, aby towar dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w szklane słoiczki oraz butelki. Zaletą takich opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, bo nadają się do recyklingu.

Hurtowy zakup butelek i słoików to metoda zmniejszenia wydatków

Oczywiste jest, że oferty od dostawców kierowane do nabywcy indywidualnego różnią się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niedużym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak np. konfitury, pasty warzywne lub ocet, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników szklanych, ale ilości daleko przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno butelek i słoików w hurcie jest tym samym dla niego nie tylko formą optymalizacji kosztów, gdyż zamawiając opakowania na palety na ogół można otrzymać spory rabat od dostawcy, ale też oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników szklanych znacznie obniży się, jeśli zamówimy je u polskiego dystrybutora słoików i butelek. Dzięki temu też dostanie towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – tu nabędziesz butelki i słoiki w paletach

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości słoje oraz butelki szklane doskonałe do przechowywania wina, soków lub piwa. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach mieszczących – zależnie od wymiarów opakowań – po 800, 1600, a nawet 2000 sztuk danego pojemnika. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą także odebrać kupiony towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Razem z paletą butelek oraz słoików w hurcie można też nabyć odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki dopasowane do wybranego typu opakowania.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]