Producent drzwi drewnianych zadba o Twoją wygodę i bezpieczeństwo

Więcej w temacie drzwi wewnętrzne producent na www.oknostol.com.pl.

Oknostol to firma, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu elementów stolarki drzwiowej i okiennej. Okres obecności na polskim rynku spowodowało, że jej fachowcy zapewniają klientom najwyższą jakość dostarczanych produktów i obsługi klienta. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich solidność, ale też najwyższa ergonomia, będące wynikiem zastosowania w trakcie ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy planowaniu, produkcji oraz montażu modułów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca troska o osiągnięcie kilku ideałów: zadowolenia użytkownika, absolutnego bezpieczeństwa produktów, całkowitej wygody ich eksploatacji oraz najwyższej jakości.

Czym cechują się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych charakteryzuje się wysoką troską o jakość swoich produktów. Produkowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to znakomite rozwiązanie dla konsumentówposzukujących nietypowych, ale solidnych i w pełni funkcjonalnych produktów. Zapewniają one lokatorom najwyższy komfort – efektywnie tłumią zgiełku z zewnątrz i są znakomitą izolację termiczną, co jest ważne nie tylko zimą, ale również podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów, w związku z tym są one wyposażone w nowoczesne systemy utrudniające włamania. Całość dopełnia ich niestereotypowy, przyciągający wzrok wygląd. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są zawsze z materiałów wysokiej jakości, wobec tego utrzymują przez długi czas zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne.

Jakie usługi oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent wyróżnia się też w sferze obsługi klientów. Wszyscy, którzy postanowili skorzystać z usług Oknostol mogą liczyć na darmową konsultację przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pobranie wymiarów na miejscu, co da pewność, iż zamontowanie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zamówienia drzwi drewnianych wykonanych według ich osobiście przygotowanego projektu, doskonale dopasowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Odnosić się to nie tylko rozmiaru drzwi, ale też rodzaju wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]