Potrzebujesz części zamiennych do Renault? Kup je przez internet!

Jeśli chcesz kupić części Renault, koniecznie sprawdź https://france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu narzekają posiadacze Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne elementy.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]