Naszyjnik z przesłaniem – modne celebrytki

Tu kupisz celebrytkę.

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje sprawia, iż każdy łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Można spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek oraz celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego i złota, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – zwykle niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to gwiazda, serduszko, kółeczko pełne albo z dziurką, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, ale też odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy i szczęścia, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności i niepokorności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]