kontener otwarty, kontenery budowlane

Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontener budowlany – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z dużej ilości typów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach często używane są też kontenery do transportu surowców sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można szybko rozładować.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]