Jakie można kupić zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Potrzebujesz kapsułek A Modo Mio? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Podmiotów produkujących kawę są tysiące, jakkolwiek Lavazza wciąż znajduje się na liście tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia marki Lavazza miała swój początek pod koniec XIX w. w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył niewielki obiekt handlowy, w którym mielono ziarna kawy oraz produkowano ich oryginalne mieszanki. Zdobyły one w mgnieniu oka serca mieszkańców miasta. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal zachwyca jakością swoich kaw, wyznaczając normy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – wysoka jakość i intensywny smak

Jednymi z często kupowanych dzisiaj ekspresów na kapsułki z kawą są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą sporządzenie aromatycznej, apetycznej kawy zajmuje dosłownie chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do mieszanek smaków dystrybuowanych przez tę firmę. Aktualnie w sprzedaży znaleźć można niemało zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, iż są one tańsze, ale nadal charakteryzują się wysoką jakością.

Kto oferuje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Wiele zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która też pochodzi z Włoch i specjalizuje się w produkcji kaw w kapsułkach do licznych znanych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące smakowitą mieszanką arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej mieszanką z robustą (Intenso Gola czy Cremoso Invidia), jak i napoje o smaku popularnego włoskiego likieru (Sambuca), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) oraz kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]