Jakie firmy korzystają z kontenerów na odpady?

Chcesz kupić kontenery otwarte? Kliknij tutaj.

Część śmieci nie może być wyrzucanych do pojemników na surowce zmieszane lub wtórne. Dotyczy to zwłaszcza tych, które są generowane podczas różnych renowacji i prac budowlanych, jak również odrzutów industrialnych. Należy je transportować do wskazanego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z ustawą o odpadach. W rozlicznych przypadkach mogą jednak wyniknąć komplikacje związane z składowaniem oraz transportem odpadów. By się przed nimi ustrzec, warto zaopatrzyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na śmieci

Najpopularniejsze kontenery otwarte są przeznaczone do gromadzenia i transportu opakowań, starych mebli, gruzu i pokrewnych odpadów. Poza tym dostępne są także kontenery uszczelniane, które doskonale sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (m.in. tych wytwarzanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne spojenia są również wymagane w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, takie jak trociny, granulaty bądź wióry metalowe. Ich załadunek ułatwia zainstalowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najmniej problematyczne w transporcie są oczywiście kontenery rolkowe, zaopatrzone w mechanizm ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla których przedsiębiorstw?

Adresatami oferty producentów kontenerów na odpady są różne podmioty. Wśród nich można znaleźć m.in. przedsiębiorstwa budowlane, ekipy sprzątające oraz parające się opróżnianiem piwnic i strychów, a także wszelkiego rodzaju zakłady wytwórcze. Na zakup kontenerów na odpady decydują się firmy świadczące usługi wywozu odpadów wielkogabarytowych oraz gruzu. Udostępniają je one klientom, a po zapełnieniu odwożą do miejsca legalnego ich składowania lub utylizacji.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]