Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Dowiedz się, gdzie zamówić słoik z kranikiem.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych własnoręcznie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, mające sporo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają znaczne pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie wykorzystywany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania soków, oranżad, kompotów i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]