Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Szukasz balonu na wino? Skieruj się na tę stronę.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy prezent dla bliskich – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także doskonała ozdoba stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal balon na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom do wina bez problemu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]