Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Potrzebujesz drukarek 3D? Sprawdź https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: FDM, PolyJet i SLA.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne technologie oraz instrumenty. Ocenia się, iż korzystając z drukarek 3D i drugich produktów Stratasys można nieomal o 90 procent obniżyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony. Główne założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to dostarczanie najwyższej jakości urządzeń i usług, jak również wsparcie techniczne i merytoryczne. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to kolejny lider produkcji drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs dostarcza najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w autorskiej, prekursorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – charakteryzuje się funkcjonalną konstrukcją oraz nieskomplikowaną obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dlatego można ekspresowo uzyskać jednakowe makiety, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w rozlicznych sektorach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Wydruk jest dokładny i solidny, a w trakcie procesu wydruku nie tworzą się zniekształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]