Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach jest niezastąpione?

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zamówisz czyściwo papierowe.

Specjalistyczne czyściwa techniczne pozwalają na zachowanie najwyższych standardów higieny w wielu przedsiębiorstwach. Jakie produkty znajdziemy obecnie na rynku? Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze czyściwa przemysłowego?

W branży chemicznej i w myjniach – wykorzystanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to wyroby specjalnego zastosowania – są najczęściej używane w rozlicznych gałęziach przemysłu, przykładowo w branży chemicznej, na myjniach, w zakładach przemysłowych, a także wielu pozostałych sektorach gospodarki, gdzie niezbędne są chłonne i mocne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe wspaniale poradzi sobie z zaschniętym brudem, tłuszczem, kałużami z oleju, kurzem czy pozostałymi ubrudzeniami oraz rozchlapanymi płynami, może także być użyte do czyszczenia delikatnych przedmiotów czy pucowania szyb. Specjalistyczne czyściwa dobrze zastępują standardowe szmatki, nie podrażniają skóry, a zarazem są bardzo mocne, elastyczne oraz chłonne

Wielozadaniowe i włókninowe – warianty czyściw technicznych

W sklepach znaleźć można różnego rodzaju czyściwa techniczne. Elementarny podział wyróżnia czyściwa papierowe i włókninowe. Na potrzeby branży spożywczej opracowano czyściwa dostosowane do styczności z żywnością. W sklepie internetowym Verde Avis znajdziesz produkty nasączane, włókninowe do delikatnych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie generujące kurzu, do wycierania trwałych zabrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i wykorzystywane są do oczyszczania różnych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najlepszej jakości czyściwa przemysłowe występują jako ściereczki na rolce bądź w standardowej formie.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]