Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo kupisz na cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/.

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od ponad czterech dziesięcioleci i pomału pozyskiwała sobie kolejnych sympatyków. Ten praktyczny system umożliwia zaparzenie napoju wysokiej jakości w nadzwyczaj nieskomplikowany sposób – należy dolać wodę do pojemnika w ekspresie, umieścić kawę w kapsułce w dedykowanym zasobniku i już po kilkunastu sekundach można cieszyć się świeżo parzoną kawą.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Znamy kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo jest jednym z popularniejszych na świecie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inna formę niż pozostałe, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie od jednego producenta. Problem ten dotykał każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie oferowanych jest na rynku – również w Polsce – sporo ich zamienników. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W tym systemie firma ta posiada linię kaw single origin, zwanych także kawą speciality. Taka kawa charakteryzuje się tym, iż pochodzi z jednego zbioru, gatunku oraz uprawy. Smak takiej kawy jest unikatowy, ponieważ wytworzyło go mnóstwo najrozmaitszych elementów, m.in. konkretna pogoda panująca w roku wzrostu roślin. Łączenie tego typu kaw z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich unikalny nuty smak. W sklepach kupimy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Kolumbii oraz Etiopii (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych kawach wyraźnie wyczuwalne są nuty kwiatowe, czekoladowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – tania każdego dnia

Zaparzacze do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w domu, jak i w biurach czy hotelach. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoka – przeważnie mieści się w granicy 1,10-1,40 zł. Oznacza to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż tożsamy napój serwowany w kafeteriach na mieście lub w bufetach w biurze. niebanalne wzornictwo oraz rozsądne ceny urządzeń na kapsułki sprawiają, że z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Za ich sprawą zaserwujemy koleżankom najwyższej jakości napój w czasie weekendowych spotkań, a zarazem sami będziemy radować się kubkiem takiej kawy na co dzień, nie zamartwiania się o duże koszty. Jeśli zamierzamy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się uprzednio czy będą nadawać się do posiadanego przez nas ekspresu.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]