Blachy trapezowe na dach – niedrogi budulec i prosty montaż

Jeśli potrzebujesz blach trapezowych, koniecznie odwiedź ten adres.

Blachy trapezowe dachowe tworzą wytrzymałe pokrycie, są tanie i mogą być używane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się coraz bardziej popularny?

Blachy trapezowe dachowe – niedrogie i zarazem mocne pokrycie

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montowania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony również ze względu na atuty ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej używana do wykonywania pokryć dachowych i może być znakomitą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrej formie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być użyta blacha trapez?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na obiektach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być również wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z najrozmaitszych okoliczności nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie również wspaniale prezentować się jako uwieńczenie magazynów, wiat bądź budynków gospodarczych. Blachy trapezowe dachową wypada zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, iż materiał jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. rynny dachowe.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08