Atuty nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych

Kup nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane.

Doskonałym rozwiązaniem projektowym, używanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w tradycyjnym tonie, są w dalszym ciągu drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze parametry oraz wariant wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane mogą przetrwać dziesiątki lat

Drewno to naturalny materiał, który wykorzystany jako fragment aranżacji pomieszczenia sprawia, iż staje się ono ciepłe i bardziej nastrojowe, a odpowiednio pielęgnowany przetrwa w nienagannym stanie wręcz kilkanaście lat. Obecne techniki umożliwiają doskonałe dopasowanie parametrów drewna z wymaganiami współczesnego konsumenta, co skutkuje produkcją drzwi cechujących się eleganckim designem i znaczną ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się małym poziomem rozszerzalności (czyli nie ulegają odkształceniu) i właściwą izolacją termiczną. Opcja wykończenia ich wierzchniej warstwy dowolnym kolorem, bejcą lub lakierem sprawia, iż tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach wszelkiego rodzaju – zarówno zaprojektowanych we współczesnym, skandynawskim stylu, jak i apartamentach utrzymanych w stylistyce retro. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wykonane z sosny, dębu czy mahoniu, zabezpieczone ekologicznymi lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory z progiem lub bez i krocie innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i rewelacyjnie się prezentują przez wiele lat.

Szkło ornamentowe i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Chciałbyś zamontować w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub niestandardowych rozmiarach? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku rekomenduje się powierzyć to zadanie wykwalifikowanym producentom, którzy świadczą bezpłatny pomiar, techniczne doradztwo, jak również możliwość wykonania projektu na jednostkowe zamówienie. Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym daje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do indywidualnych życzeń klienta i przykładowo wypełnić je szkłem – między innymi szybami bezpiecznymi, fazowanymi lub witrażowymi, co wyraźnie podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być również zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]