Czy warto wydawać gazetę firmową?

Masz trudności z sporządzeniem gazety firmowej? Zleć to specjaliście.

Działania promocyjne to istotny element działalności przedsiębiorstwa – dzięki nim możemy wykreować wizerunek firmy w oczach kupujących, co przy umiejętnym planowaniu na pewno przyniesie rezultaty pod postacią zwiększonych dochodów. Powinniśmy przy tym pamiętać, iż firmy prowadzące więcej niż jedną filię powinni także zadbać o to, co są myślą o niej pracownicy. Najskuteczniejszą techniką komunikacji z pracownikami od dawna są gazety firmowe. Powinniśmy zatem napisać o nich kilka zdań. Czemu są tak często stosowane przez firmy? Co zwykle jest zawarte w tego rodzaju publikacjach? I – co z pewnością będzie najważniejsze – komu zlecić opracowanie gazety firmowej?

Gazeta firmowa – o czym pisać?

Powinnością gazety firmowej jest ukazanie załodze zalet przedsiębiorstwa, w którym działają. Z tego powodu sporo uwagi twórcy poświęcają osiągnięciom firmy oraz pracowników. Gazeta firmowa powinna również przekazywać wiadomości na temat życia przedsiębiorstwa – szczególnie, jeśli zatrudnieni z kolejnych oddziałów się nie poznali. Przeglądając gazetę firmową, zatrudnieni muszą także poczytać o planach przyszłych działań przedsiębiorstwa. Charakterystyka gazet firmowych, jak nietrudno stwierdzić, różni się w zależności od specyfiki przedsiębiorstwa, ilości pracowników oraz od średniego wieku zatrudnionych.

Skład gazety firmowej

Efektywność wizerunkowa gazety firmowej w dużym stopniu zależy od tego, jak ona się prezentuje. Z tego względu ważne będzie zarówno to, kto napisze artykuły zawarte na jej stronach, lecz także to, komu zlecimy jej skład. Dojście do oczekiwanych rezultatów marketingowych bez wątpienia ułatwi gazeta firmowa złożona przez doświadczoną agencję graficzną. Stawiając na to wyjście nie tylko spowodujemy, iż odbiorcy łatwiej znajdują interesujące ich informacje, lecz także gazeta będzie wyglądać atrakcyjniej, przez co przeczyta ją większa ilość osób.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]