Jak wybrać kufry do motocykla

Zobacz, gdzie zamówić kufry motocyklowe Givi.

Nie ma znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – pewnie notorycznie musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu wygodnych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu będzie kufer na motor. Jakkolwiek który kufer na motor wybrać?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – rodzaje / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje atutu. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo lub też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, właśnie dlatego nim dokona się zakupu, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Tobie przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego doboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie jedynie na cechy produktu, jednakowoż również na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, która na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Lokalizacja firmy:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]