Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Dostawca motoreduktorów - z kompletną ofertą zapoznasz się na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz powszechne wykorzystanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od najlepszych światowych wytwórców.

Silniki DC i BLDC, przekładnie i motoreduktory od renomowanych producentów

Istniejąca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, a także silników elektrycznych DC wytwarzanych z materiałów najwyższej jakości przez renomowanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie wykorzystuje się między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do automatyzacji intralogistyki, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD świetnie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, znacznej wilgotności (nawet do 90%), a także przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Firma Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Sesame Motor Corp.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]