Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Jesteś zainteresowany pełną ofertą wypraw w góry? Nie czekaj! Skieruj się na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem ceniącym bezpieczne i świetnie opracowane wycieczki w towarzystwie doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które cenią aktywne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w tego typu wycieczkach. Żeby uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to trekking dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wypadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o zaawansowanych umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Pozwalają jednocześnie zrealizować marzenia oraz poznać swoje reakcje w ciężkich warunkach. Firma zatrudnia zawodowych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają na wylot specyfikę górskiego terenu, ale też entuzjastycznie dzielą się swoim doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Dolomity, Alpy czy na pasmo Riła.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]