Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę kursu rysunku architektonicznego w dobrej cenie.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo elementów – głównie fakt, iż są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz perspektywa wysokiej pensji i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. By dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale też wskazówki specjalistów pozwalające przygotować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Warszawie lub za granicą). Uczniowie mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich uczniów zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]