Kurs digital painting – zdobądź nowe umiejętności graficzne

Potrzebujesz więcej informacji dotyczących digital paintingu? Skieruj się na domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zyskuje coraz na popularności i jest szeroko używana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej i filmowej. Chcesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć bajkowe postaci, a także obrabiać grafikę w programach graficznych. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich czasie kursanci poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak używać warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową radą, prowadzą korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć zachwycające rysunki cyfrowe.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, reklamą i animacją.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]