Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Znajdź kolczyki ze sztyftami na www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty.

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich zrobienia metal, projekt i szlachetne minerały, ale też typ zapięcia. Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje mocowań – między innymi długie bigle oraz niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich kobiet, które cenią minimalizm i wygodę, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla ucha. Szczególnie ważna okazuje się również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na specjalne okazje oraz te, które śmiało możemy nosić na spotkania ze znajomymi.

Kolczyki na sztyftach – uniwersalna elegancja

Kolczyki na sztyftach okazują się często naprawdę stylowe, a przy tym nie rażą nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem będą z pewnością wykonane ze srebra kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi kamieniami – turkusem czy bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, lecz eleganckich strojów – ich dopasowanie upraszczają małe rozmiary i nieskomplikowany wzór.

Zwykłe kolczyki na sztyftach

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane także do codziennych strojów. Do pracy dobrze nosić w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – prezentują się prawie równie korzystnie, jak naturalne, ale ich ewentualne zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które naprawdę łatwo komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też dobrze postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z tworzywa sztucznego żartobliwą główką.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]