Kolczyki kwiaty także do eleganckich kreacji

Skieruj się tutaj, aby kupić kolczyki kwiatuszki.

Kwiaty oraz ogółem przyroda od dziesiątek lat stanowią jeden z głównych motywów, z którego jubilerzy czerpią inspirację. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest sporo. Wśród głównych z nich wyliczyć trzeba ewidentnie ogromne zróżnicowanie tego rodzaju motywów powodujące, iż błyskotki z kwiatami noszą zarówno przez kilkuletnie dzieci, jak i dorosłe kobiety. Nie powinniśmy nie wspomnieć też o interesującym designie, którym często wyróżniają się kolczyki kwiatki tudzież inna biżuteria inspirowana florystycznymi wzorami – ta bowiem doskonale współgra zarówno z eleganckimi, wieczorowymi kreacjami, jak i stylizacją casual. Jak zatem dobrać kolczyki kwiatuszki, żeby dobrze wyglądać?

Kolczyki kwiatki – ubogacone kamieniami szlachetnymi lub emaliowane

Kolczyki kwiatki potrafią być naprawdę błyskotliwym uzupełnieniem każdej kreacji – nieraz okazują się wręcz dominującym jej akcentem. Aby tak się jednak stało, trzeba je poprawnie dobrać do danej stylizacji. Jeżeli chodzi o stroje wieczorowe lub te przeznaczone na oficjalne okazje, najlepszym dodatkiem do nich okażą się niewątpliwie kolczyki kwiatuszki wzbogacone drogimi kamieniami bądź kryształkami Swarovskiego. Przy mniej formalnych, casualowych stylizacjach schludnie zaś będą wyglądać kolczyki emaliowane. Zwróćmy także uwagę na typ ich zapięcia – kolczyki inspirowanych wyglądem roślin w większości wypadków mają sztyfty. Oddzielną grupę tworzą kolczyki tworzone z dotychczas sporadycznie stosowanych w branży jubilerskiej surowców, jak na przykład ceramika, żywica epoksydowa czy drewno.

Kolczyki kwiatuszki to nie wszystko. Pozostałe motywy oparte na kształcie roślin

Będąc w dalszym ciągu w kręgu kolczyków kwiatuszków, nie można nie zaznaczyć, że kwiaty nie są jedynym motywem florystyczny, który zdobył uznanie jubilerów. Ogromnym popytem cieszą się również wzory bazowane na sylwetce liści i pnączy. Nieco mniej rozpowszechnione – aczkolwiek możemy natknąć się na nie u jubilerów – to kolczyki inspirowane kształtem pełnych roślinnych sylwetek lub owoców.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]