Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

W tym miejscu przejrzysz bezkonkurencyjną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z ewolucją internetu oraz rozwojem rynku, zmieniliśmy również nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Dziś bardzo chętnie korzystamy z możliwości zakupów w sieci. I choć w internecie kupimy nieomal wszystko, nadal jest wiele produktów, które zaleca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Wśród nich jest biżuteria.

Czy warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno platynowego pierścionka, wisiorka bądź broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Toteż, aby być pewnym, iż biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli pragniemy kupić pierścionek bądź obrączki ślubne, mamy okazję przymierzyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na dłoni. Jeśli z kolei wybierzemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt ciasny bądź za luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do właściwego obwodu ewentualnie sporządzi nowy. Następną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej wskazówki złotnika. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, pokaże aktualne nurty we wzornictwie, pomoże nam dopasować odpowiedni kruszec, a klientom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz wręcza się z okazji komunii, urodzin czy ślubu.

Inne usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale również świadczą dodatkowe usługi. Nadrzędną z nich jest reperacja uszkodzonej biżuterii. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka lub rozerwał się łańcuszek, jubiler szybko i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Zmieni również obwód pierścionka, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje również na wisiorku lub pierścionku gratulacje, podziękowania, datę czy też inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeśli pragniemy podarować komuś niepowtarzalny prezent, ewentualnie mamy swój pomysł na wisiorek lub sygnet, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w domu mamy zbędną bądź zniszczoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Lokalizacja firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]